• 0 543 545 58 57

  • ankarabakicim@gmail.com

Yaşlı bakıcı

Sağlığımız söz konusu olduğunda hassas olduğumuz hayatımızda başımıza ne zaman ne geleceği bilinmez. Bu yüzden yaşlılık söz konusu olduğunuzda ve en sevdiklerimizin iyi bakımlarının yapılması gerektiğinde, iyi bir yaşlı bakıcı bulmak da şarttır. Ankara yaşlı bakıcı ihtiyaçlarınızda size destek olacak firmamız, kendi ailenizden biri gibi bir yaşlı bakıcı isteyenler için ilk tercih edilen firmalar arasındadır.

Yaşlıların sağlıklı bir şekilde bakılması ve gerekli olan hijyen, rutin bakım ve ilaç kontrollerinin uygulanması için eğitimli ve sertifikalı yaşlı bakıcılarımızla Ankara’nın her yerinde ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Yaşlı Bakımı Özen İster

Yaşlı bakımının büyük bir özen istediği ve mutlaka deneyimli bir personel tarafından verilmesi gerektiği bilinmektedir. Bu yüzden yatılı ya da günlük hizmet veren yaşlı bakıcılarının eğitimli ve sertifikalı olarak hizmet verdiği firmamız, size aracı olarak bakım destek personelleri temin etmektedir.

Yaşlı bakımında sadece temizlik ve ilaç ihtiyaçlarının karşılanması yeterli değildir. Bu durum için insülin verme, iğne yapabilme, tansiyon ve nabız ölçebilme gibi eğitimleri almış olan personellerden hizmet alınması şarttır.

Yaşlı Bakıcısı Ne Yapar?

Yatılı Yaşlı Bakımı