• 0 543 545 58 57

  • ankarabakicim@gmail.com

Gündüzlü Çocuk Bakıcısı

Çocuklarımız hayatımızdaki en önemli varlıklardır. Hayatınızdaki en önemli varlıkların gerek bakımından gerekse güvenliğinden endişe etmeden gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz çocuk bakıcılığı konusunda deneyimli çocuk bakıcısı, dadı ve bebek bakıcısı elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Çocuk bakıcısı; Çocuğun günlük bakımını, beslenmesini, fiziksel güvenliğini sağlamak, çocuğun yaşına uygun etkinlikler hazırlamak, çocuğun bulunduğu ortamın temizlik ve düzenini sağlamak gibi görevleri yürütür.

Gündüzlü Çocuk Bakıcısı

Eğer yatılı olarak bir bebek ve çocuk bakıcısı çalıştırmak istemiyor ve akşamları ailenizle başbaşa kalmak istiyorsanız bunun için size tavsiyemiz gündüz full time olarak çalışacak gündüzlü çocuk bakıcısı veya gündüzlü bebek bakıcısı işe almanızdır.

Sabah siz evden çıkmadan gelip gün boyunca evdeki minik yavrunuza dadılık edecek bakıcıları size profesyonel gündüzlü bebek ve çocuk bakıcısı işi yapan kişilerin içerisinde aradığınız şartlara uygun olarak seçiyoruz. Siz işinizde gücünüzde iken gözünüz arkanızda kalmadan güvenilir çocuk bakıcıları tarafından bebek veya çocuğunuzun bakımı yapılmaktadır.

Yabancı Uyruklu Bebek ve Çocuk Bakıcısı

Değişik nedenlerle yabancı uyruklu bebek bakıcısı tercih eden ailelerin sayısı oldukça fazladır. Bunda yabancı çocuk bakıcısı olan kişilerin işlerini daha profesyonel yapmalarıdır. Çoğu yabancı uyruklu çocuk bakıcıları yatılı olarak çalışmaktadır. Bu hizmeti bakıcı danışmanlık firmamız güvenilir kişileri bularak sağlamaktadır. Yabancı bebek ve çocuk bakıcısı seçerken mutlaka referanslı çocuk bakıcısı olanları tercih etmekteyiz.