• 0 543 545 58 57

  • ankarabakicim@gmail.com

Bebek ve Çocuk Bakıcısı

Evinde bebek veya çocuğu bulunan ailelerin profesyonel bir yardıma ihtiyacı varsa Ankara Bakıcım Hizmetleri aranılan özelliklere bebek bakıcısı veya çocuk bakıcısı danışmanlığı sunmaktadır. İşe alınacak kişi birden fazla çocuğunuz var ise bebek ve çocuk bakıcısı olarak hizmet verebilmektedir. Bakıcılar yatılı veya gündüzlü olarak çalışabilmekte, tercih ettiğiniz çalışma şekli ile siz değerli ebeveynlerin yardımına koşmaktadırlar.

ankara bebek ve çocuk bakıcısı

Yatılı Bebek Bakıcısı

Birçok ailenin ebeveynleri çalışma hayatının içerisinde olduğu için bebeklerini iyi bir bakımla yetiştirmek için bebek bakıcı hizmeti almaya ihtiyacı vardır. Ülkemiz insanının tarihinde hep olagelmiş bu bakıcılık hizmeti günümüzde artık çok yaygın ve profesyonel olarak bakıcı danışmanlık firmaları tarafından sağlanmaktadır. Evinde bebek ve çocuk bakıcısı çalıştırmak isteyenler genellikle yatılı bebek bakıcısı veya yatılı çocuk bakıcısı çalıştırmayı tercih etmektedirler. Bunun sebebi yatılı olarak çalışacak bakıcının çok daha profesyonel olması ve hayatını bu işe atamış olmasıdır. Tabi, yatılı bebek ve çocuk bakıcısı olarak çalışan kişiler aynı zamanda evin birçok işine de yardımcı olmaktadırlar.

"Bakıcı arıyorum"  diyorsanız...

Çocuğa bakıcı bulan diğer firmalarla Ankara Bakıcım arasında hiçbir benzerlik yoktur.

"Asıl işi temizlik, yemek pişirme gibi ev işleri olan bir kişi çocuğunuzun gerçek anlamda bakımına katkıda bulunması mümkün değildir!"

Bakıcı annenin çocuğa yararları

  • Sorumluluk duyguları gelişmiş,
  • Duygu ve düşüncelerini rahatlıkla ifade edebilen,
  • Özgüveni yüksek,
  • Yaratıcı,
  • Sevgi dolu ve mutlu çocukların yetiştirilmesine sizlerle birlikte katkıda bulunabilmektir.

Bebek veya çocuğunuzun bakımı için ailelerle birlikte hareket ederek onlara gerektiği noktalarda yardımcı olmak için eğitimini bu yönde almış profesyonel bakıcılar. Aile yaşantısına ayak uydurabilen, sabırlı, güler yüzlü ve temiz, sorumluluk alabilen ve gerektiğinde inisiyatif sahip olmasını bilen bakıcılar.