• 0 543 545 58 57

  • ankarabakicim@gmail.com

Ankara Hasta Bakıcı

Tüm hasta anne, babalarınız veya yakınlarınız için hasta bakıcı taleplerinize hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. İstediğiniz şartlara uygun hasta bakıcılar kısa bir süre içerisinde temin edilir. Bakıcı havuzumuzdaki hasta bakıcılar alanında uzman ve referanslı kişilerden oluşur.

Yatılı Hasta Bakıcı

Hasta bakıcılar arasından genellikle tercih edilen yatılı hasta bakıcılar için firmamızın oldukça geniş bir hastabakıcı ağı bulunmaktadır. Çankaya hasta bakıcı, Eryaman hasta bakıcı, Çayyolu hasta bakıcı ve Dikmen hasta bakıcı arıyorum diyorsanız Ankara Bakıcı Hizmetleri size en doğru çözümleri sunar. Bunun için yatılı hasta bakıcılar temin edilir ve temin edilen hasta bakıcılar sizin şartlarınıza uyan kişiler arsından bulunur.

Gündüzlü Hasta Bakıcı

Gündüz işinde gücünde olan ve bunun için evindeki hastasına bakım yaptırmak isteyen kişilere ise gündüzlü hasta bakıcı bulunur. bunun için bizi aramanız yeter. Gündüz full time olarak sizin evinize gelerek siz işten dönene kadar hastanıza bakacak bir gündüzlü hasta bakıcı en kısa sürede ayarlanarak sizinle tanıştırılır.

Yabancı Hasta Bakıcı

Aradığınız hasta bakıcı yabancı uyruklu ise bu konuda da en iyi hizmeti danışmanlık firmamızdan alabilirsiniz. Yabancı hasta bakıcı havuzu olarak oldukça zenginiz ve aradığınız yabancı uyruklu hasta bakıcıyı hemen bulur ve sizinle bir arya getiririz. Anlaşmanız durumunda işe başlatırız. Üstelik tüm bu bakıcı temin işlerimiz 2 ay firmamız tarafından garanti edilir. Yani işe aldığınız hasta bakıcı ile 2 ay içerisinde bir anlaşmazlık yaşar ve yola devam etmek istemezseniz size ücretsiz olarak yeni bir hasta bakıcı bulmaktayız. Üstelik bunu aradığınız kriterleri göz önünde bulundurarak yapmaktayız.

Günün hangi saati olursa olsun hasta bakıcı arıyorsanız bu isteğinizi ertelemeyin! Bizi arayın, aradığınız hasta bakıcıyı en kısa süre içerisinde yalnızca sizin istediğini şartlarda size bulalım.